245

Kameralı sohbet Yardım

Seslifark.com kameralı sohbet sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsanız ve daha önce sesli ve kameralı sohbet sitelerine giriş yapmamışsanız.Doğru makaleyi okuyorsunuz demektir.Görüntülü görüşme özelliği sunan sesli siteler de sorunsuz olarak görüntülü görülme yapabilmeniz için kısaca bu makalemizde bir kaç önemli bilgiyi paylaşacağız.

Bir çok sohbet scr*pti üzerinden görüntülü görüşme imakanı sunan,farklı sistemler ile hizmet veren birbirinden farklı sohbet siteleri bulunmaktadır.sesli ve görüntülü hizmet sunan sistemlerden olan Speakychat sistemi ile hizmet vermekteyiz.Ve sistemimiz içerisinde rahatca ve kolayca görüntülü chat yapabilmeniz için basit bir kaç detaydan olan,ve seslichat sitemize giriş yapabilmenizi,ayrıca sistem özelliklerini kullanabilmenizi sağlayan Speakychat eklentisini kurmalısınız.

Eklenti kurulumu için ayrıca bakınız; sesli chat giriş sorunu

kameralı sohbet sitesi

Eklenti kurulumunu sorunsuz olarak yaptığınızı ve siteye yine sorunsuz olarak giriş yapmış olduğunuzu varsayıyoruz ve kameralı sohbet sisteminden yararlanmanız için gerekli olan öncelikle siteye giriş yapmadan kameranızın takılı olduğunu kontrol etmelisiniz.Çünkü,bazen sesli site odaları içerisinde sistem kamerayı daha sonra takmanız halinde görmeyebiliyor.

Kameramızda takılı ise  önce aynaya geçiyoruz saç,baş düzeltmesi yaptıkdan sonra (: oda içerisinde bulunan yazı yazma kısmının hemen üstünde,kamera ikonunu göreceksiniz.  Kamera ikonuna tıkladığınız andan itibaren oda içerisinde kameranız aktif olarak çalışacak ve oda içerisinde bulunan kişilerin sizi görmesini sağlamış olacaksınız.

Zaman,zaman görüntü donması olmaktadır.Bu görüntü donmasının sistemle alakası yoktur.İnternet hızınız veya bilgisayarınızın yoğun bir şekilde çalışmasından kaynaklıdır.Eğer internet hızınız normal ise ve bilgisayarınızda kasma yok ise kullandığınız kamera için driverleri güncellemeniz sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

19 okunma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir